piątek, 14 grudnia 2012

Miły starszy siwy Pan z wielkim workiem ...

tak tak  - przyszedł dziś do nas :) W czerwonym stroju, z białą brodą :) W otoczeniu kilku uśmiechniętych śnieżynek i ... śnieżynka :) Przedstawił się jako pomocnik Mikołaja, który zachorował i nie mógł przybyć :) Dzieci mówiły wierszyki ( noo może nie wszystkie ;)) a później dostały prezenty :) Tylko, że na tym nie koniec.. młodzi ludzie spędzili ponad godzinę zabawie z Maluchami; przyjemnie było na to patrzeć, a dzieciaki zachwycone :)
Niespodziewani goście byli pożegnani przez małego M. słowami " przyjdziecie jeszcze?" to najlepszy dowód na to jak miłe były to chwile :)
Tak wspaniałą niespodziankę dzieciakom zrobiła fantastyczna młodzież z II klasy z V Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy :)
Spoglądając na upominki i radość dzieciaków, chcemy Wam powiedzieć: Dobrze, że jesteście!

W tym miejscu chciałabym podziękować jeszcze komuś :) Pani Magdaleno  - gorąco dziękujemy za upominki! Pomogą nam one bardzo sprawić radość dzieciakom w tym wyjątkowym czasie :)Niestety ostatnio nie wszystko jest tak różowe.. nie miejsce to jednak na takie rozważania.. i ciągle mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się pozytywnie..  Jutro czekają mnie ważne rozmowy, decyzje..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz